פניתי לדניאל שיעזור לי לבנות שילוב של שתי תוכניות. האחת להרזיה מתונה שמתאימה לשילוב של פעילות גופנית ובמקביל תוכנית אימונים המתאימה לי כאיש שכמעט ולא הזיז את עצמו בשנים האחרונות מעבר לשולחן המחשב ולאיזה מסעדה טובה.
דניאל, ברוגע שלו ומצד שני בביטחון ידע לשלב באופן מצויין בין שתי התוכניות גם כאחד שעוסק בתחום כדיאטן מקצועי ומאידך גם כמאמן כושר בעל ידע וניסיון כפי שפגשתי אותו בכפר המכביה .
ואכן התוצאות לא איחרו לבוא הן בשל הירידה במשקל כמובן אבל יותר חשוב מכך בשל היכולת לבנות אורח חיים בריא וסביר שמצליח להוריד לך מחד את אחוזי השומן בגוף ומאידך מעלה את משקל השרירים ומשפר את הכושר הגופני.
דניאל ידע כאמור לשלב את התוכניות באופן מקצועי, נעים ומאוד נוח, עובדה חשובה שלעצמה בכדי לא ליצור אנטיגוניזם ולהירתע מהתוכניות די בהתחלה. דניאל מאוד הקפיד לבנות תוכנית שתתאים מאוד לאורך החיים המוכר שלי עם כל האילוצים הכרוכים בו ובמקביל יצר התחלה חדשה בתחום הבריאות.

כיום אני כבר מנהל באופן עצמאי את אורח חיי הבריא עם הכלים שדניאל נתן לי.

אבי ברגר
אילנה טמפלהוף

במסגרת מועדון כפר המכביה השתתפתי בסדנה של תזונה בריאה.
במהלך 10 מפגשים דניאל העביר נושאים תיאורטיים בנושא תזונה והשפעתם של מרכיבי המזון השונים על גופינו. ההרצאות הועברו בצורה מעניינת תוך מתן דוגמאות רבות.כל הרצאה הייתה מלווה בפעילות ספורטיבית.
למדנו שניתן לאכול טוב וטעים וגם לזרות, ללא הרגשה של רעב.
רזיתי 12 ק"ג במשך 6 חודשים ושומרת על המשקל התקין מעל שנה.
אני ממשיכה להתעמל, אך לא שוכחת איך צריך לאכול בצורה הנכונה.
אני מודה לדניאל על החוויה המדהימה וגם על התוצאות הנהדרות וממליצה לכל אחד לקחת חלק בסדנה, גם כאשר משקלנו תקין, יש הרבה מזונות שיכולים להזיק או לשפר את הרגשתנו.
אילנה

אילנה טמפלהוף